Закарпатцям розповіли про вплив на організм дефіциту магнію

Почуття тривоги і дратівливість? Втома і зниження працездатності? Комок у горлі, або відчуття задухи і серце б’ється, як у зайця?

Причиною цілком імовірно може бути дефіцит магнію. Загалом магній називають найважливішим мінералом для стабільної роботи серця.

Він потрібен для повноцінного вироблення енергії, засвоєння глюкози, синтезу білків, передачі нервового сигналу, побудові кісткової тканини тощо.

Магній знижує збудливість нервової системи, є протизапальним і протиалергічним фактором, допомагає захищати організм від інфекцій, грає роль в процесах згортання крові та регуляції роботи внутрішніх органів.

Історично чим більше розвивалася харчова промисловість, тим менше ставало цього важливого елемента в раціоні людини.

Кількість магнію в овочах і фруктах, вирощених індустріально, на добривах, сильно зменшилася за останні 50 років:

– в овочах на 24%;

– в фруктах на 17%;

– в м’ясі на 26%.

Сам магній відноситься до речовин, які не синтезуються в організмі і повинні надходити ззовні. Але ж за його участі формуються білки, він потрібен для роботи м’язів і нервової системи, регулює цукор крові та тиск.

Магній відповідає за стабільну роботу серцевого м’яза і кровоносної системи. Його дефіцит може призвести до гіпертонії, аритмії, або ж ішемічної хвороби серця.

Ранні ознаки дефіциту магнію:

 – підвищена стомлюваність, відчуття напруги, дратівливість,

 – сіпання повік;

 – запаморочення;

 – безсоння, нічні судоми, оніміння;

 – відчуття “перебоїв” у роботі серця, тахікардія;

 – відчуття нестачі повітря, поява “кома” в горлі.

Дефіцит магнію сприяє появі стресу, який додатково посилює брак магнію!

В основному магній надходить до організму з харчовими продуктами. Найбільше магнію можна виявити в пшеничних висівках, насінні і горіхах.

Здорову дозу магнію також можна отримати з гречки, квасолі, гороху, шпинату, петрушки, кавунів, молока (зверніть увагу і не збагачені Mg варіанти), житнього хліба, гіркого шоколаду, яблук, кураги, бананів і кунжуту.

Досить магнію міститься і в морепродуктах: особливо, в креветках і рибі середньої або високої жирності (камбала, короп, скумбрія, оселедець, тріска).

Дізнатися про свій рівень Mg в організмі вам допоможуть фахівці лабораторії «Астра-Діа». Вартість однокомпонентного аналізу – від 50 грн., комплексного (з іншими мікроелементами) – від 480 грн.

Веб-сайт – https://astra-dia.ua/

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

– 0312 64 46 75;

– 067 312 66 69;

– 050 338 17 48

 

Відправ другу:
Залишіть коментар