В УжНУ відкриють офіс німецького фонду наукових розробок у сфері бізнесу

Світові наукові пошуки і успішні досягнення у галузі бізнесу відтепер стануть доступнішими для України завдяки Ужгородському національному університету – на його базі планують відкрити представництво німецького фонду трансферу технологій «Штайнбайс».
Ужну
Саме про це йшлося під час зустрічі ректора УжНУ, професора Володимира Смоланки та директора Трансферного центру «Штайнбайс-Донау», професора Юргена Райцнера, радника міністерств з питань економічного розвитку та трансферу технологій країн Східної Європи.

До мережі Штайнбайс долучені чимало університетів із різних країн, які завдяки центрам Штайнбайс, зокрема, залучають фінансування зі сторони промисловості для наукових досліджень та освіти.

Партнери Центру Штайнбайс можуть скористатися всім спектром сучасних технологій та управлінських ноу-хау з одного джерела. Професійні експерти з наукових кіл, торгівлі і промисловості сприяють тому, аби «мислити глобально, діяти локально». Портфель послуг центрів Штайнбайс включає в себе консалтинг, дослідження та девелопмент, професійна освіта і безперервне тренування, ринкова розвідка і технологічна експертиза.

Зі слів проф. Юргена Райцнера, співпраця у рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону допоможе Закарпаттю та, відповідно, Україні наблизитись до провідних індустріальних центрів Східної та Центральної Європи, запозичити досвід та конкретні практичні напрацювання, налагодити обмін фахівцями, знаннями тощо. Професор наголосив, що європейський бізнес зацікавлений вже не тільки у робочій силі, але й, наприклад, у висококваліфікованих інженерних кадрах, яких в Україні – удосталь.

«Я бачу багато можливостей для співпраці, – каже проф. Ю.Райцнер, – маю вже чимало ідей і чекаю також пропозицій від Ужгородського національного університету. Україна наразі не так гідно репрезентована у світі, як могла відповідно до наявних ресурсів і потенціалу. Партнерство у проектах фонду Штайнбайс може допомогти вам знайти нових партнерів та реалізовувати спільні ідеї».

Ректор УжНУ, професор Володимир Смоланка висловив готовність працювати над відкриттям Центру та зауважив, що останнім часом у світі відчувається значне зацікавлення Східною Європою, тож УжНУ готовий брати на себе функції науково-практичного мосту між потенційними партнерами, повідомляється на сайті Ужгородського національного університету.

Відправ другу:
Залишіть коментар