Соціальна реклама сьогодні – це важливий інструмент впливу.
Вона зачіпає різні сторони життя, турбується про благочинність, пропагує здоровий спосіб життя, бореться із нерівністю, закликає бути свідомим громадянином своєї держави. Вона не просто нагадує нам про важливі речі, вона дає можливість долучитися до важливих ініціатив, спонукає до добрих справ і роздумів про якість свого життя, пише журнал Варош.
Водії LimeJet розуміють, що відповідальність починається з кожного, а про безпеку слід пам’ятати постійно. Коли твоя робота за кермом, то тобі не байдуже, як поводяться інші учасники дорожнього руху. Але, на жаль, часто вони є свідками того як за кермом п’ють каву, підфарбовують губи, говорять по телефону чи пишуть повідомлення, роблять селфі. Усе це може стати причиною нещасного випадку. Керуючи автомобілем, ти відповідаєш за безпеку кожного, хто знаходиться поряд у салоні, на дорозі, на тротуарі.
Звернути увагу на проблему свідомого управління автомобілем покликаний новий ролик LimeJet. Його сюжет розвивається на фоні щасливої події у житті героя – у нього народився син. Лунають вітання, триває святкування, яке закінчується одним неправильним кроком – рішенням сісти за кермо у нетверезому стані. У кінці гучно лунає звук гальмування. Ми не бачимо жахливих наслідків, про них кожен має замислитися самостійно, згадати що можна втратити від такого ризику. Адже є цілий ряд рішень, які допоможуть уникнути серйозних проблем. Можна викликати таксі, можна зателефонувати рідним, щоб забрали тебе, можна поїхати на автобусі або просто дібратися пішки.
– Хочемо нагадати, що свідомий водій – це не просто тверезий водій. Це водій, який турбується про паски безпеки, має дитяче крісло, дотримується правил дорожнього руху. Він не смітить на дорозі, не перевищує швидкість, не виконує ризикованих маневрів, які можуть зашкодити йому, його пасажирам або іншим учасникам руху, – кажуть у компанії.
Згідно зі статистикою Патрульної поліції України у термін із січня по липень 2019 року в Україні трапилося 3513 дорожньо-транспортних пригод із провини водіїв у стані алкогольного сп’яніння. 63 особи загинули, 882 отримали травми.