МАУ: Літак, що зазнав катастрофи в Тегерані, був справний


Boeing 737-800 МАУ, що зазнав катастрофи в Тегерані, був 2016 року випуску, а останнє техобслуговування пройшов 6 січня, – авіакомпанія.

Пасажирський літак Boeing 737-800 МАУ, який розбився вранці в середу в районі міжнародного аеропорту ім. Імама Хомейні в Тегерані, був випущений у 2016 році.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сторінці МАУ у Facebook.

“Сьогодні, 8-го січня 2020 року, літак авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” під час виконання рейсу PS752 за маршрутом Тегеран – Київ зник з радарів, через декілька хвилин після вильоту з міжнародного аеропорту Тегерана. Повітряне судно вилетіло з аеропорту Тегерана о 06:10 за місцевим іранським часом.

За попередніми даними, на борту літака було 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. На цей момент співробітники авіакомпанії з’ясовують точну кількість пасажирів на борту”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що списки пасажирів будуть розміщені на веб-сайті авіакомпанії після остаточного підтвердження їхнього перебування на борту повітряного судна.

“Авіакомпанія висловлює щирі співчуття родинам потерпілих в результаті авіакатастрофи та робитиме все можливе для надання підтримки родичам та близьким постраждалих. Починаючи з сьогоднішнього дня, авіакомпанія МАУ ухвалила рішення щодо призупинення виконання власних рейсів до Тегерана на невизначений термін”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що станом на 09:30 авіакомпанія МАУ у тісній співпраці з авіаційною владою робить все можливе для з’ясування причин авіаційної події. Паралельно авіакомпанія зв’язується з родичами пасажирів, надаючи посильну допомогу в ситуації, що склалася.

Рейс виконувався на літаку Boeing 737-800 NG, реєстраційний номер UR-PSR. Літак 2016 року виробництва, був отриманий авіакомпанією безпосередньо з заводу концерну. Останнє планове технічне обслуговування літак пройшов 6 січня 2020 року.

Для отримання інформації про осіб, що знаходились на борту рейсу № 752, просимо звертатися в авіакомпанію за телефонами 0 800 601 527 (для дзвінків з України) та +380 44 581 50 19 (для дзвінків із-за кордону).

“Буде проведено ретельне розслідування події із залученням авіаційної влади України, Ірану, представників компанії-виробника Boeing, авіакомпанії, а також Національного бюро розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами в Україні (НБРЦА). Авіакомпанія інформуватиме про хід розслідування та причини трагічної події одразу після їхнього з’ясування”, – додали в прес-службі авіакомпанії.

Відправ другу:
Залишіть коментар