Як і решта туристичних об`єктів, на карантині зараз перебуває і ребілітаційний центр бурового ведмедя, який розташований на території НПП “Синевир”.
Відвідувачів зараз тут немає, піклуються про чотирилапих лише працівники центру. А от самі тварин не сумують,за словами керівника прихистку, зараз вони більше спілкуються між собою та стали ближчими до природи – свого природнього середовища існування.
Що таке карантин, чотирилапі мешканці реабілітаційного центру знають добре. Через це пройшов кожен ведмідь, який сюди потрапив: кілька тижнів в клітці, і якщо з твариною все гаразд, її випускали на волю, до інших клишоногих. Зараз правила трохи змінились, на карантинні обмеження були змушені піти вже самі люди.
Нечастих відвідувачів, таких як приміром журналісти, ведмеді можуть трохи побалувати своєю увагою. Втім недовго. Адже зараз вистачає в них і своїх справ: поніжитись в променях весняного сонця, привести себе до ладу або ж просто поспілкуватись з іншими мешканцями прихистку.Зараз в реабілітаційному центрі живе 31 ведмідь і більшість з них знає, що таке людська жорстокість. Врятовані від знущань попередніх господарів, тут вони живуть напівільних умовах, а у їх повному розпорядженні 12 гектарів карпатського лісу. Цьогорічна зима, розповідає керівник прихистку, була нетипово теплою та малосніжною. Тож і спати ведмідям не дуже кортіло.
В реабілітаційному центрі чотирилапі завжди ситі, а їх раціон досить різноманітний. Незабаром територію центру планують розширяти. Вже розпочали будівництво нових карантинних вольєрів. Втім через поширення коронавірусу роботи поки припинились. Тож, коли територія ведмежого прихистку збільшиться до 18 гектарів, тут очевидно з`являться ще багато нових мешканців.