Ведучий Нового каналу Сергій Притула розповів про неймовірно красиві місця Закарпаття.
Ведучий вважає, що закриті через пандемію коронавірусу кордони – не привід замкнутися вдома і забути про подорожі, оскільки Україна наповнена незвіданими і красивими місцями, повідомляє НВ.
«Кілька місяців тому журналісти задали мені питання: “У яку країну ви поїдете в першу чергу, коли закінчиться карантин, і світ відкриє кордони?”. Я відповів, що при всій повазі до ряду країн, де я час від часу люблю відпочивати, в цьому році гроші моєї родини осядуть в кишенях вітчизняних готельєрів та рестораторів, власників будиночків біля моря і квадроциклів. Я не дуже люблю ділитися подробицями сімейного відпочинку, але так сталося, що в кінці червня я катав сім’ю по неймовірно мальовничих місцях Закарпаття, які, на жаль, зараз затопило. Ділюся маршрутом, щоб ви відправилися в ті краї, коли все нормалізується», – розповів Сергій Притула.
Місце № 1: полонина Боржава
«Більшість шляху на пасовище краще подолати на підйомнику, а потім, щоб отримати максимальне задоволення від пейзажів, підніматися ще пішки, час від часу роблячи привали. Пейзажі неймовірні – від традиційно карпатських до таких, які злегка схожі на Ірландію. Перед тим, як спускатися на підйомнику, можете відвідати колибу або чайовню», – радить ведучий проекту Хто зверху?.
Місце № 2: село Верхня Грабівниця
У цьому селі знаходиться бункер на Лінії Арпада – добре збережена пам’ятка Другої світової війни. Лінія Арпада – ряд захисних об’єктів, які тягнулися 800 км карпатським хребтом. Ведучий Нового каналу запевняє: це неймовірно крута точка, про яку в Україні мало хто знає. Але Притула не рекомендує спускатися в тунель без гіда – так ви просто нічого не зрозумієте. Екскурсія триває 40-45 хвилин.
Місце № 3: замок Паланок
Ця середньовічна фортеця знаходиться в місті Мукачево та розташована на горі вулканічного походження. Це не просто резиденція, в якій проживали правлячі князі, тут жила величезна кількість людей – аристократи, слуги, майстри. А під час облоги замок служив укриттям і для селян, які живуть навколо.