Цього року без велелюдних гулянь відзначили 691-у річницю першої документальної згадки про Тячів. Через пандемію від масових заходів вирішили відмовитись, тож містяни вітали Тячів з днем народження, здебільшого, у форматі онлайн. Втім, не обійшлося без традиційних відзнак, вітань та подарунків.
Тячів – місто з давньою історією. Перша згадка про нього в документальних джерелах датується 1329 роком. Цьогоріч зазвичай насичену і різноманітну святкову програму до дня міста скоротили через карантинні обмеження.
Відгукнувшись на ініціативу міської влади, сотні мешканців громади долучились до віртуального відзначення Дня міста і заполонили інтернет-простір святковою атмосферою: готували креативні відеовітання, публікували фотознімки улюблених місцин, малюнки і власні вірші про Тячів.А в суботу, 19 вересня, у Тячівському районному будинку культури відбулися урочистості – в обмеженому форматі. Слова особливої подяки лунали на адресу лікарів, які працюють в екстремальних умовах, підприємців, що справно сплачують податки до бюджету, та всіх жителів, які упродовж цього непростого року працювали на благо міста.
Тячівцям, які своєю щоденною працею змінюють Тячів на краще, вручили грамоти та відзнаки облдержадміністрації, обласної ради.
Достойні фахівці своєї справи, які зробили вагомий внесок у розвиток громади, стали лауреатами почесних відзнак міської ради. Тячівці кажуть: відзнаки стали неочікуваною приємністю, вдячні організаторам за свято, бажають місту процвітання, а жителям – терпіння, розуміння, гарної та щасливої долі.
В День народження міста за гарною традицією вшанували найстарших тячівців і родину, в якій народився наймолодший житель міста. До вітань на їх адресу долучився і народний депутат України Василь Петьовка. Від імені нардепа цінні подарунки передав його помічник Михайло Штефко. Родзинкою свята стало одруження пари молодят Анатолія Кулі і Таміли Шафар, які дали один одному обітницю вірності й любові просто на сцені дійства.
Під час урочистостей нагороди і подарунки вручили також переможцям онлайн-конкурсів. Своїх фаворитів визначали користувачі соцмереж. Багатьох шанувальників національного одягу згуртував конкурс національного вбрання. Свої роботи з зображенням архітектури міста та навколишніх краєвидів представили на виставці місцеві художники та майстрині ужиткового мистецтва. Автори кажуть: Тячів надихає на творчість і зачаровує. Малюючи рідне місто, відчувають себе щасливішими. Багато талановитих тячівців – як дорослих, так і дітей – ділились своїми художніми роботами у створеній до Дня міста групі на Фейсбуку.Тячівці кажуть: пишаються рідним містом і тим, що навіть в умовах карантинних обмежень вдалося створити свято, дізнатись більше про талановитих містян та поділитись щирими емоціями.