Прем'єр-ліга: "Динамо" вщент розгромив закарпатський "Минай"

ФК “Динамо” обіграв закарпатський “Минай”. Команда закарпатських футболістів намагалася комбінувати й навіть деякі комбінації проходили, пише Перший.

Але таку гру “минайці” демонстрували рівно 14-хвилин. Саме тоді арбітр видалив захисника закарпатців Павлиша за фол останньої надії, а також назначив у наші ворота пенальті.

Одинадцятиметровий Попович потягнув, але гра у меншості проти “Динамо” не змогла дати команді позитивного результату. Вже у першому таймі команда пропустила двічі.

У другому ще два голи влетіли у ворота Поповича. У підсумку закарпатська команда зуміла лише одного разу пробити в площину воріт київського клубу. Рахунок 4-0 більш ніж закономірний і тепер на “Минай” чекає гра на виїзді з “Інгульцем”.