Москаль: На Закарпатті працювати складніше, ніж на Луганщині

Новий очільник Закарпаття Геннадій Москаль розповів про основні проблеми області, порівнюючи з попередньою роботою.
Москаль
Про це він розповів в інтерв’ю кореспонденту “Української правди”, передає «Єдність». На питання журналіста, де було складніше працювати, Москаль не задумуючись відповів, що саме тут, на Закарпатті, навіть попри війну на Сході.

“ Там ворог видний. Будь ласка, хто вороги? “ЛНР”, російські окупанти, сепаратисти і проросійськи налаштоване населення. Вони не приховували, вони не говорили, що “ми щиро любимо Україну”, вранці не співали гімн України і не піднімали прапор, – пояснив він. “

А тут я кажу: “Ворогів у мене на Закарпатті немає, є політичні опоненти”. На жаль, політичні опоненти сьогодні у нас з депутатськими значками, в дорогих костюмах і з політичними партіями, – зазначив Геннадій Москаль. Керівник Закарпатської ОДА чесно визнає, що й сам поки не бачить за навалою накопичених проблем регіону обрисів світлого майбутнього, проте енергійно виконує свою функцію і вибудовує нову вертикаль влади.

Він наголошує, що скандал з “Правим сектором” сильно налякав потенційних туристів, і сама ситуація була не на користь регіону. Тому суворо зазначає, що з подібними тенденціями буде боротись нещадно. “ …”Правого сектора”, скільки я тут буду, тут більше не буде, тому що треба вести себе в рамках пристойності, а не займатись бандитизмомо, – зазначив Москаль.

За місяць роботи на новій посаді Геннадій Москаль констатує, що область знаходиться в дуже плачевному стані. “ Область дуже “просіла” – економічно, фінансово. Наприклад, днями я був у Воловецькому районі, це високогірний район – у вересні у них майже всі ресурси в бюджеті закінчуються. Я був ошелешений. На 170 тисяч усіх працюючих на Закарпатті середня зарплата 3100 гривень, і вона зменшується. У Воловецькому районі середня зарплата – до 2 тисяч гривень, – повідомив він. Змінити таку ситуацію зможе, на його думку, системна зміна керівників місцевої міліції і таможні, а також більш ефективне використання географічної близькості до Європи із залученням інвестицій.

Відправ другу:
Залишіть коментар