В ніч проти 12 червня, 28-річний пасажир потяга Рахів – Київ впав з верхньої полиці. Потім заснув, але через дві години йому різко стало зле.Швидку викликали, але чоловіка врятувати не вдалось. Очевидці стверджують: ситуація сталась через те, що чоловік не скористався ременями безпеки. Вони нібито були,повідомляє ТСН.
Потяг Рахів Київ долає 840 кілометрів. Хлопець із Тернополя разом зі своєю дружиною їхав на відпочинок, але до кінцевої станції так і не дістався. Він впав із другої полиці: був не пристебнутий. Після падіння сказав дружині, що почуває себе нормально, проте під ранок чоловіку стало зле і він помер.
Пасажир Максим працює в дитячому таборі в Рахові. Тієї ночі повертався з дитиною до Києва.
“Я був в сусідньому вагоні. Ми десь о 06.40 повинні були прибути, а приблизно о 06.30 я прокинувся, бо потяг зупинився у Фастові. Поцікавився, чому так довго стоїмо у Фастові. Виявилось, що там померла людина у сусідньому вагоні”.
За попередньою версією, ремені були, але чоловік ними не скористався. Натомість 10-річний хлопчик, який їхав разом із Максимом просив ремені, але провідник сказав, що їх немає. Зараз із пасками жодних проблем: вони є біля кожної полиці.
Начальниця потяга Світлана Костенко каже, що пасажири просять ремені для дітей, а от дорослим вони не подобаються.
“Сьогодні одного провідника в нас обматюкали. Мовляв, вони їм заважють. Хтось закидає їх наверх. Їх можуть попросити всі”, – розповіла вона.
Проте паски безпеки – це не забаганка, а обов’язковий елемент поїздки від 2019 року, каже ексменеджер “Укрзалізниці” Олександр Рудоманов.
“Паски безпеки після того, як дитина впала в минулому чи позаминулому році, стали обов’язковими під час пересування поїзда. Їх провідник має вішати перед початком рейсу. Якщо провідник їх не дає, то набираєте “гарячу лінію” і залишаєте про це звернення”, – радить він.
Що ж стосується 28-річного пасажира, який впав з верхньої бокової полиці та помер, то слідство поки встановлює точну причину смерті.