"Ужгород" переміг "Кремінь" у футбольному матчі Першої ліги

В 11 турі Першої ліги закарпатська команда 2 жовтня на стадіоні “Авангард” в Ужгороді переграла “Кремінь” з Кременчука. Про це повідомили на офіційному сайті клубу, передає Суспільне.

“Ужгородці” відкрили рахунок у матчі на 36 хвилині гри: після подачі з флангу Дмитро Єфіменко пробивав в дотик з кількох метрів, однак м’яч пролетів біля стійки. Перший гострий момент другого тайму створили гості: на 50 хвилині Максим Авер’янов пробивав злету – вище воріт.

Закарпатська команда, як і в першій половині зустрічі, взяла м’яч під свій контроль. Зрештою, це дало свої плоди на 64 хвилині, коли після прострілу Олександра Савошка м’яч у ворота в дотик проштовхнув Микола Гайдучик – 1:0.

Опісля голу “Кремінь” намагався відповісти кількома дальніми ударами, які не принесли дивідендів.

А на 82 хвилині Віктор Хомченко у боротьбі з Олександром Головком заробив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Віктор Ряшко.