Дітей ужгородців і вимушених переселенців вчили, як робити будинки для синичок

21 дитина взяла участь у майстер-класі з виготовлення будинків для синичок у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького. Про це Суспільному Закарпаттю повідомила організаторка Вікторія Горінецька.

Захід провели для дітей вимушених переселенців, які зараз живуть на Закарпатті, та ужгородців. У музеї дітям розповіли про птахів, котрі живуть на Закарпатті, навчили робити будиночки, а далі провели екскурсію територією музею.

Розпочали майстер-клас з розповіді про птахів, котрі живуть на Закарпатті. Далі діти по черзі робили будиночок для синичок.

З бабусею та сестричкою на майстер-клас прийшов шестирічний Олександр Міхов. Хлопчик до Ужгорода переїхав з Бердянська. “Зараз я крутив болтики, дивився картинки. Мені розказували про птахів”, — поділився хлопчик.

“Дуже вдячні людям усім, ти, хто нас прийняв. Зараз живемо тут, в гуртожитку. Там внизу є ігрова кімната, і там вони граються”, — каже бабуся Олександра — Ірина Пройчева.

З Бердянська до Ужгорода приїхав і Олександр Ангеловський: “Я приїхав на екскурсію, щоб подивитися на птахів і на те, як роблять шпаківні. Мені сподобалося, але це не моя робота. Моя робота далекобійник. Мені тут подобається, велике місто, річка, міст”.

Після майстер-класу готовий будиночок для синиць повісили на дерево в парку музею.

“Оскільки в Ужгородському замку живе дуже багато птахів, тобто в парку Ужгородського замку, близько 50 видів і постійними мешканцями є синички, вони в нас гніздяться, то для того, щоб їх у нас було більше, ми вирішили облаштувати таку штучну гніздівлю. Щороку ми проводимо такі заходи з дітками/, в основному з ужгородськими дітками, а цього року ми залучили й діток вимушених переселенців”, — розповіла Суспільному співробітниця Закарпатського обласного краєзнавчого музею Руслана Джахман.

За словами організаторки майстер-класу Вікторії Горінецької, такий захід проводять два дні — 16 і 17 березня для дітей вимушених переселенців та ужгородців.

“Сьогоднішній захід був спрямований на спостереження, адже, як-не-як, а зараз весна, природа оживає і ми хочемо вірити в перемогу України. Сьогоднішній захід був спрямований на те, щоб діти відчули те середовище, в якому ми зараз живемо, трохи відволіклися і відчули те тепло, той стан природи”, — відзначила організаторка.

Учасникам майстер-класу та їхнім батькам також провели екскурсію територією Закарпатського краєзнавчого музею.

Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття:

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар