30 дітей взяли участь у заняттях з психології, спортивної медицини та фізкультури в Ужгороді. Це діти вимушених переселенців та жителів міста. Захід провели за проєктом психологічної підтримки “Поруч”, який передбачає заняття психологів та вчителів разом з дітьми та батьками, котрі пережили важкі моменти через повномасштабне вторгнення Росії в Україну, — розповів Суспільному ведучий проєкту в Ужгородському районі Степан Селменський.
За його словами, “Поруч” — це спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та громадської організації “ВГЦ “Волонтер”.
Розпочали заняття з розминки. Далі — поділили дітей на три групи за віком. Перша команда гралася з психологинею Діаною Сембер.
“Так, як діти одне одного не знали, то ми спочатку познайомилися. Була групова робота, завдання було перевірити, як я вмію поступатися і як я вмію проявляти ініціативу. Це трішки відкриває дітей, знімає напругу. Тут можна посміятися та вгадати, що ж робить мій партнер”, — розповіла психологиня.
Поруч з іншою групою займався лікар спортивної медицини Володимир Червіняк.
“Це заняття передбачає отримання знань щодо зміцнення імунітету здоров’я та життя, також я розповідаю, що треба зробити, аби убезпечити себе від різних захворювань. Показую це все на прикладі картинок, що потрібно робити, а що не слід” — розповів Володимир Червіняк.
З старшими дітьми займалися вчителі фізкультури. “Це були бігові вправи з м’ячами, щоб трішки розігріти дітей і надати їм тонусу. Вправи не робили на час. Не було змагань. Були просто дружні заняття”, — розповів вчитель фізкультури Валерій Шкура.
Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття:
Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»