Всі зустрічі з дітьми відбуваються у межах підтримуваного ПРООН та ЄС проєкту «Відновлення та підтримка внутрішньо переміщених осіб». До проєкту залучено співробітників поліції, рятувальників та волонтерів, які цього разу попрацювали з дітьми-переселенцями, які нині мешкають на територіях Воловецької, Жденіївської, Нижньоворітської та Перечинської територіальних громад. Основне завдання таких зустрічей – допомогти дітям позубитися психологічної напруги. Рятувальники та поліцейські розповіли дітлахам про свою професію та провели уроки арт-терапії.
Фахівці ювенальної превенції й надалі проводитимуть такі заходи, аби підтримати дітей, чиї родини знайшли безпечніший прихисток на Закарпатті.
«Взаємопідтримка нині є дуже важливою. Для кожної громади ми намагаємося підбирати той формат спілкування, який буде найближчим та зрозумілим саме їм», – розповіла авторка проєкту, старша інспекторка ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Донецькій області Наталія Язан.
Цей проєкт впроваджується ювенальною превенцією Закарпаття за участі ювенальної превенції Донеччини за сприяння Програми розвитку ООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»