Закарпатський «Минай» здобув впевнену перемогу грі над «Кривбасом»

16 липня підопічні Володимира Шарана провели 5-й спаринг в рамках підготовки до старту сезону-2023/24. Звитяга над «Кривбасом» стала другою для «Минаю» поточним літом. Раніше закарпатці з різницею у два голи взяли гору над першоліговим «Хустом» (3:1). Про це розповіли на сайті ФК “Минай”.

Минай – Кривбас – 4:1 (1:0).

“Закарпатці вдало провели матч та виграли обидва тайми. До перерви єдиний гол забив Єгор Твердохліб, якому асистував літній новачок команди Володимир Одарюк. А в дебюті другого тайма відзначився вже сам Одарюк після передачі зліва Данило Голуба.

Скоротити відставання криворіжцям вдалось на 50-й хвилині з пенальті. Приходько переграв Олександра Бандуру ударом з 11-метрової позначки. Проте до кінця матчу минайці забили ще двічі. Спочатку Голуб влучним ударом завершим сольний проход флангом, а згодом Міхаіл Гечев головою замкнув подачу з кутового Валерія Рогозинського”, – йдеться у дописі.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»