На Закарпатті викрили підпільне виробництво фальсифікованих агрохімікатів

Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за оперативного супроводу співробітників Державна прикордонна служба України припинили діяльність злочинної групи, яка організувала повний цикл виготовлення підроблених пестицидів та агрохімікатів в промислових масштабах. Підпільні цехи працювали на території Черкаської, Полтавської та Закарпатської областей без жодних дозвільних документів. Про це інформує Бюро економічної безпеки України.

Фігуранти виготовляли, зберігали та продавали під виглядом відомих брендів підроблені хімікати сільськогосподарського призначення й пестициди для захисту рослин що містять у своєму складі отруйні речовини.

Знаки для товарів і послуг, фірмові найменування та логотипи відомих світових брендів компаній-виробників використовували незаконно, чим завдали збитки правовласникам в особливо великому розмірі.

Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України спільно із прикордонниками Держприкордонслужби України провели 24 обшуки на території Черкаської, Закарпатської та Полтавської областей, за місцями проведення незаконної діяльності, зберігання фальсифікованих агрохімікатів та за адресами проживання фігурантів.

У результаті правоохоронці вилучили понад 5 000 каністр різної ємності з агрохімікатами, сировину та обладнання для виробництва та пакування, ручні принтери для маркування, інструкції для змішування речовин-складників та хімічних препаратів, чорнові записи та документи, що свідчать про здійснення нелегальної діяльності, готівку тощо.

Орієнтовна вартість вилученого становить понад 30 млн грн.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні. Призначено низку експертиз. Крім того, перевіряються факти можливого контрабандного постачання товарів до країн ЄС.

Оперативний супровід здійснюють співробітники Департаменту оперативно-розшукової діяльності Адміністрації Держприкордонслужби України та Департаменту детективів із стратегічного захисту економіки БЕБ.

 Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар