Проти сміттєзвалища на своїй території. У Виноградові відбулися громадські слухання. Вирішували долю майбутнього сміттєзвалища для всього Виноградівського району, громада разом з чиновниками обирали ділянку, яку можна виділити для смітєвого полігону. Найоптимальнішим геологи та архітектори назвали майданчик між селами Широке, Онок, Боржавське… Жителі цих населених пунктів висловили позицію, яка зовсім не збігається з думкою фахівців.
Перш ніж визначитись та виділити ділянку під смітник, необхідно провести громадські слухання, які і зібрали в понеділок у сесійній залі Виноградівської районної ради.
Розпочав слухання голова райради з передісторії виникнення критичної ситуації із сміттям у районі. Далі створили погоджувальну комісію, в яку увійшли спеціалісти різних галузей, а також активісти сіл, поряд з якими розташується майбутній сміттєпереробний комплекс. Комісія висновки з цих слухань має озвучити за два тижні.
Під полігон відібрали дві земельні ділянки за межами Хижанської та Боржавської сільських рад, по яких розробили детальні плани. Втім головний архітектор району Маргарета Тегзе повідомила, що містобудівна рада пріоритетною ділянкою обрала землю біля Боржавського. Жителі Хижі та Боржавського у виступах заявляли, що їх думку ніхто не питав, і вони не дозволяють там будівництво. Підписи «проти» передали і мешканці Оноку. Адже обрана ділянка у 15 гектарів розташована між селами Букове, Боржавське, Онок, Широке та містом Виноградів.
Варто зауважити що вже майже півроку у Виноградівському районі не вивозять сміття, бо нікуди. 8 років тому міська рада дозволила звозити непотріб з району на міський смітник – терміном на три роки, за умови, що за цей час в районі знайдуть місце під сміттєзвалище. Не знайшли. З 2009 року міська рада неодноразово попереджала районну раду, що заборонить завіз. 5 років минуло, а результату нема. Нарешті у липні цього року міська рада Виноградова заборонила звозити сміття з району на міський смітник.
Закликала до порозуміння і голова Виноградівської РДА, наголошуючи, що сміттєпереробний комплекс планують зробити за сучасними європейськими стандартами і з залученням іноземних інвестицій.
Слухання тривали близько трьох годин. Розійшлись сторони, так і не досягнувши конструктивного рішення.