На базі УжНУ відкриють ліцей інформаційних технологій?

Про науково-педагогічну діяльність та перспективи розвитку факультету інформаційних технологій ішлося під час засідання Вченої ради УжНУ у вівторок, 23 грудня.

Структурний підрозділ функціонує з 1991 року, і нині тут навчається 450 студентів, 98 % із яких – хлопці. Про роботу факультет під час засідання Вченої ради розповідав його декан Ігор Повхан. Він зауважив, що за відносно невеликий період функціонування структурний підрозділ має чимало здобутків, постійно стежить за новаціями в освітній сфері і розвивається відповідно до потреб сучасності. 2013 року в Україні було всього 5 вишів без класичної інформатики, серед яких і УжНУ.

Тому факультет активно взявся готувати потрібну документацію й невдовзі здобув ліцензію. Тож уже влітку 2015 року набиратиме студентів на спеціальністю «Інформатика». Цього року на факультеті вперше провели всеукраїнський турнір юних інформатиків. З часу Незалежності такі змагання жодного разу не відбувалися на Закарпатті.

Команда факультету «UzhNU Brainias» виборола бронзові медалі у півфіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування (секція Південно-Східна Європа). Завдяки цій перемозі УжНУ вперше ввійшов у ТОП-100 кращих вишів світу з алгоритмічного програмування за версією TopCode. Факультет є розробником і впроваджувачем новітніх інформаційних технологій у виші.

Серед них системи електронного документообігу – DocFlow, перевірки знань – BrainTester (була апробована й уперше впроваджена на факультеті), дистанційного навчання – Moodle. Збільшення держзамовлення очікує факультет під час наступної вступної кампанії.Також має намір відкрити Ліцей інформаційних технологій на базі УжНУ. Такої структури на Закарпатті сьогодні немає, а вона може суттєво сприяти підготовці майбутніх студентів УжНУ.

Також під час Вченої ради голосували за надання вчених звань працівникам вишу, прийняли тимчасові положення про велику та малі вчені ради, повідомили про ліцензування двох нових спеціальностей: 6.030302 – «Реклама і зв’язки з громадськістю», необхідні предмети у сертифікаті УЦОЯО – українська мова та література (базовий рівень), іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), історія України; 6.140101 – «Готельно-ресторанна справа», необхідні предмети у сертифікаті УЦОЯО – географія, українська мова та література (базовий рівень), історія України.

Відправ другу:
Залишіть коментар