Як знайти роботу студенту стаціонарнику - дослідження

Лекції, семінари, лабораторні … Суворі викладачі, які щоденно фіксують відвідуваність студентів у класному журналі для студентів… Студенту-стаціонарнику складно поєднувати роботу і навчання. Особливо важко жителям гірських районів, адже зазвичай на вихідні вони покидають Ужгород, повертаючись до батьків у село. Тому головними критеріями в пошуках підзаробітку є гнучкий графік і часткова зайнятість.

Як заробити студенту денного відділення вишу, - дослідження

Отже як з’ясувалося для закарпатських студентів є наступні варіанти заробітку, які принесуть прибуток і не завадять навчанню в університеті:

Інтерв’юер

Як заробити студенту денного відділення вишу, - дослідження

Обов’язки: інтерв’юери потрібні компаніям, які проводять маркетингові дослідження. Опитування можуть проводитися телефоном з офісу компанії або особисто (опитування-анкетування). Таких студентів зазвичай можна побачити на пішохідному мості в центрі Ужгорода та в найбільших місцях скупчення людей (супермаркети, торговельні центри, базари). Це може бути, наприклад, маркетингова компанія чи політична партія, що вивчає думки виборців, або дослідження про ставлення споживачів до певного товару або послуги.

Вимоги: комунікабельність, приємний голос, грамотна мова, знання ПК.

Як ним стати? Знайти в вашому місті компанію, яка займається вивченням громадської думки і записатися на співбесіду, там же ви пройдете навчання. Оплата може бути погодинна або за кожну зроблену анкету (10-15 грн). Якщо ви працюєте в офісі, зайнятість зазвичай складає 4-5 годин в день, бувають денні та вечірні зміни, а також робота у вихідні дні.

Як заробити студенту денного відділення вишу, - дослідження

Промоутер

Як заробити студенту денного відділення вишу, - дослідження

Обов’язки: промоутер – співробітник, який просуває товар або послугу при прямому контакті зі споживачем у рамках рекламної акції. Механіка акції може бути різною – видача подарунків за покупку або безкоштовних зразків продукції, консультація, дегустація та інші. Місцем роботи найчастіше є універсами і торгові центри міста.

Вимоги: приємна зовнішність, товаристськість, доброзичливість. Для роботи на деяких акціях висуваються і специфічні вимоги, наприклад, дівчата з темним волоссям до плечей або люди, які вміють кататися на роликах.

Як ним стати? Пошукати вакансії рекламних агентствах, що займаються проведенням промоушн-акцій. Записатися на співбесіду, а потім пройти кастинг (відбір найбільш відповідного з точки зору клієнта-замовника персоналу). За кастингом слідує тренінг, в ході якого ви отримаєте інформацію щодо механіки акції та тексти (що саме треба говорити). Зайнятість при роботі промоутером 4-6 годин на день. Оплата найчастіше погодинна і виплачується по закінченню акції, хоча умови варіюються. Таких працівників Ви звісно маєте змогу знайти в супермаркетах, в яких проводяться акції того чи іншого товару.

Іноді, починаючи роботу в компанії ви можете продовжити своє просування по кар’єрних сходах в міру набуття досвіду та отримання освіти. Наприклад, промоутери часто стають супервайзерами або координаторами проектів. Але навіть якщо Ви не захочете далі працювати в обраній сфері у Вас залишиться корисний досвід спілкування з людьми!

Кур’єр

Як заробити студенту денного відділення вишу, - дослідження

Обов’язки роз’їздна робота, пов’язана з доставкою кореспонденції або, наприклад, товарів з інтернет-магазину.

Вимоги: відповідальність, пунктуальність, знання міста.

Як ним стати? Пошукати вакансії в газетах та Інтернеті. Обов’язково уточнити, яка максимальна вага речей, що будуть транспортуватися і як буде компенсуватися проїзд. Якщо ви хочете працювати на велосипеді, уточніть і таку можливість. Оплата може бути як щомісячною, так і в кінці кожного робочого дня, і звичайно залежить від кількості точок, які Ви відвідали.

Кур’єри зазвичай приносять посилки додому. Так з ними можна поспілкуватися.

Офіціант

Як заробити студенту денного відділення вишу, - дослідження

Вимоги: Комунікабельність, відповідальність, дисциплінованість, порядність, акуратність

Умови роботи: зміни три-через-три дні

Обов’язки: підготовка закладу до роботи, приймання і винесення замовлень

Як ним стати? Шукати вакансії в інтернеті на сайтах «пошуку роботи», на сайтах кафе та ресторанів, читати написи на кафе, звертатися в рекрутингові агенції.

Оплата може бути як щомісячною, так і в кінці кожного робочого тижня, і звичайно залежить від того, як Ви домовитися з роботодавцем. Звісно з офіціантом Ви можете познайомитися в будь-якому кафе і, звісно, можете поспілкуватися за роботу.

Допомога у написанні курсових робіт

Як заробити студенту денного відділення вишу, - дослідження

Вимоги: грунтовні знання, обізнаність та компетентність у галузі.

Умови роботи: гнучкий графік роботи. Все залежить від того, як Ви будете справлятися зі своїм навчанням.

Оплата може бути в залежності від доброго серця вашого сокурсника (ці). Але варто враховувати, що у вишах уже давно впроваджено систему «АнтиПлагіат» і немає постійного потоку робіт.

Звісно було б не правильним відкидати й пошук робіт за своїм фахом, адже ви ж вступили на навчання за для того, щоб працювати в подальшому житті за фахом, який обрали декілька років тому. Якщо влаштуетеся на роботу за фахом раніше отриманого диплому – отримаєте досвід і можливо станете хорошим фахівцем своєї справи.

Варто пам’ятати про одне – перестаньте слухати тих, хто каже, що не має роботи. Робота є! Головне – бажання працювати!

Відправ другу:
Залишіть коментар