Більше ніж п'ятдесят одиниць спецтехніки чергує на дорогах Закарпаття

Початок року видався нелегким для дорожників краю.

Як поінформував начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович, складну ситуацію на автошляхах загального користування спричинили тривалі несприятливі погодні умови —  штормовий вітер, велика кількість опадів у вигляді снігу, мороз.

Тому доводилося очищати дороги та робити проїзд автотранспорту в місцях сходження снігових лавин на Рахівщині та Тячівщині. Тут сходження гірських лавин відбулося 9 січня, проте наступного дня вони повторилися у тих же місцях, а висота снігових завалів подекуди сягала і 5 метрів.

«Аби забезпечити безперебійний рух автотранспорту, закарпатські дорожники очистили шляхове покриття від снігу та обробили протиожеледними матеріалами. Для цих робіт було використано 1935 тонн технічної солі, 3950 тонн щебеневих висівок та 60 тонн паливно-мастильних матеріалів», — розповів головний дорожник краю.

Водночас проблемною залишається розчистка доріг місцевого значення, зауважує М.Попович. «Через брак коштів Служба автодоріг Закарпаття ще в жовтні 2014 року попередила райдержадміністрації, що не зможе в повній мірі утримувати всю наявну мережу автодоріг. Тому пропонувалося спрямувати залишки коштів від першої реєстрації автотранспорту на заготівлю паливних і протиожеледних матеріалів та укласти угоди з філіями ДП «Закарпатський облавтодор» на зимове утримання місцевих доріг і вулиць комунальної власності. Однак не всі сільські й селищні ради пішли на це. Відтак через фінансові негаразди під’їзди до деяких населених пунктів у період снігопадів не очищалися або ця робота там проводилася із запізненням», — констатує Михайло Попович

На сьогодні, як запевняють закарпатські дорожники, рух на автошляхах краю здійснюється у звичайному режимі. Зауважень від водіїв немає. В районних філіях ДП «Закарпатський облавтодор» на цілодобовому чергуванні задіяні 54 одиниці спеціальної дорожньої техніки, пише газета “Новини Закарпаття”.

Відправ другу:
Залишіть коментар