Ціна води в Мукачеві зросла вдвічі - якість досі бажає бути кращою

Мукачівці скаржаться на якість води з міської мережі. Кажуть, пити її не можна. Крім того, плату за послуги водопостачання та водовідведення підняли майже удвічі, а покращення роботи Мукачівводоканалу містяни не помічають.
 
Скарги мукачівців адресуємо безпосередньо ММКП «Мукачівводоканал», який забезпечує послуги водопостачання та водовідведення. Директор комунального підприємства Ігор Федорняк стверджує, що якість питної води тримають під контролем. А відповідальність за якість води, яку мукачівці отримують у своїх домівках з крану Мукачівводоканал не несе.

Проте відкритими питаннями наразі залишаються борги водоканалу, модернізація обладнання та мереж та фінансові відносини з абонентами та сільськими радами, на території яких розміщені водозабірні станції та очисні споруди. До прикладу, це очисні споруди Мукачівводоканалу, які знаходяться на дорозі як їхати до села Нове Давидкоково з Мукачева, А це водозабір «Ключарський», на околиці села Павшино, проте ці два об’єкти знаходяться на території земель, які відносяться до Ключарківської сільської ради, а Мукачівводоканал має право на постійне користування.

Варто додати, що жителі села Ключарки послугами Мукачівводоканалу не користуються – у кожного у дворі свій колодязь, проте користі від об’єктів тамтешні не мають, хоча кошти знайшли б куди направити – для потреб села. Водозахисна дамба водозабору «Кольчино» – теж один із об’єктів Мукачівводоканалу, який знаходиться на землях Кольчинської селищної ради, і який під час паводків створює багато проблем.

Селищний голова Микола Дуб каже, звернулись до інституту водних проблем Академії Аграрних наук, які згідні приїхати і дати рекомендації та перевірити проектно-кошторисну документацію на будівництво дамби. 16.1 гектарів – загальна площа земель Кольчинської селищної ради, якими користується Мукачівводоканал. Тобто, ці кошти могли б піти на розвиток громади селища, а натомість – лиш проблеми.

Відправ другу:
Залишіть коментар