Оригінально оформити шкільну стіну та допомогти учням пізнати історію рідного населеного пункту вирішили вчителі Тур’ї-Реметівської ЗОШ. Там на декількох квадратних метрах нанесли всі найвизначніші об’єкти села і за ними можна дізнатися про минувщину Тур’ї Ремети.
На учнів Тур’я-Реметівської школи після літніх канікул чекав приємний сюрприз – одну зі стін у навчальному закладі прикрасила карта з зображенням найвизначніших об’єктів, що знаходяться або мають відношення до їхнього села. Є тут і Федір Фекете – відомий листоноша, є жабка, яка вважається символом Тур’ї-Ремет, адже це чи не єдиний населений пункт в Україні, що славиться їхнім приготуванням і споживанням, є статуя Геракла, яка нині знаходиться в Ужгородському замку, проте відлита на ливарному заводі в цьому селі… і ще багато інших об’єктів. Ідея такої карти належить місцевому вчителю фізики – Людмилі Воронич.
Саме на карті зобразити історію села запропонувала вчитель малювання Ярослава Ганич. Ідея сподобалася всім і її затвердили. Вчителі кажуть, що отримують чимало запитань від учнів про деякі об’єкти, які зображені на карті, але їхнє покоління вже їх не застало. Учні кажуть,що нова карта їм до вподоби.
Такі підходи до навчання – запорука успіху як вчителя, так і самого учня. Адже одним з найголовніших підходів у навчальному процесі є зацікавлення школяра, з чим педагоги Тур’я-Реметівської ЗОШ впоралися бездоганно.