Поліція повинна спрацювати на виборах так само ефективно, як спрацювала під час дебатів на «Олімпійському» – Сергій Князєв

Про це Голова Національної поліції заявив сьогодні, 21 квітня, на відеоселекторній нараді під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового.
 
В роботі наради беруть участь керівники Національної гвардії, ДСНС, Держприкордонслужби, і Державної міграційної служби.

Перший заступник глави МВС Сергій Яровий повідомив, що публічну безпеку і порядок під час виборчого процесу забезпечують понад 133 тисячі правоохоронців. Серед них – майже 72,4 тисячі поліцейських, 7,5 тисяч військовослужбовців Нацгвардії, майже 39 тисяч рятувальників і понад 8 тисяч прикордонників. Правоохоронці несуть службу у складі нарядів, слідчо-оперативних груп та груп діалогу. Крім того, вони охороняють правопорядок в місцях розташування виборчих дільниць і готові до вирішення раптово виникаючих завдань.

«Розстановка була повністю відпрацьована. Вже упродовж двох днів прийняті під охорону всі виборчі комісії. Особовий склад приступив до виконання завдань», – повідомив Сергій Яровий, додавши, що на даний час не відкрилася лише одна виборча дільниця.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв наголосив, що громадяни позитивно відзначили роботу поліції по забезпеченню публічної безпеки під час дебатів між кандидатами на посаду Президента України, що пройшли на НСК «Олімпійський». Тоді правоохоронці надійно забезпечили публічну безпеку і порядок на самому спортивному комплексі, а також на прилеглих вулицях центру Києва.

«Хочу зазначити, що позавчорашній приклад нашої роботи – це дієвий приклад роботи на сьогодні», – підкреслив Сергій Князєв.

Він також поставив завдання керівникам територіальних підрозділів Нацполіції – приймати рішення і працювати на упередження правопорушень, діяти толерантно, але водночас жорстко в межах законодавства реагувати на ситуації на виборчих дільницях.

Заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич зазначив, що поліцейські посилили наряди на блокпостах і дорожніх поліцейських станціях. Правоохоронці орієнтовані на виявлення порушень законодавства у виборчій сфері, зокрема – незаконної агітації. Водночас усі ці факти підлягають негайній реєстрації.

«Ви працюєте по тому ж принципу і алгоритму, як і працювали. Всі підрозділи і резерви Національної поліції, які наближені до окружних виборчих комісій, готові до виконання завдань і реагування на зміни оперативної обстановки», – повідомив Олександр Фацевич.

Департамент комунікації Національної поліції України
tak-samo-efektivno-yak-spraczyuvala-pid-chas-debativ-na-olimpijskomu-sergij-knyazjev/

Відправ другу:
Залишіть коментар