Близько тисячі вимушених переселенців в Ужгороді безплатно харчуються у Гастрономічному батальйоні Закарпаття. Про це Суспільному розповіла менеджерка з персоналу батальйону Валерія Попович.
За її словами, харчують вимушених переселенців за гроші благодійних організацій.
Двічі на день харчують у цьому приміщення вимушених переселенців. Вікторія Кошева разом з мамою Тетяною вимушені переселенці з Сєверодонецька Луганської області. Жінка розповіла, вони приходять лише на сніданок: “Смачно годують, але нам добиратися сюди незручно. Набагато було зручніше, коли були на Набережній. А сюди йти важко людям похилого віку”.
На сніданок та обід приходять у Гастрономічний батальйон Закарпаття подружжя Сергія та Маргарити Беляєвих. Вони вимушені переселенці з Харкова. “Годують дуже смачно, меню розраховане для жінок, дітей, пенсіонерів. Все смачно, наїдаєшся”, — каже Сергій.
Понад два місяці працює у Гастрономічному батальйоні двічі вимушена переселенка з Сєверодонецька Наталія Сидоренко. “У 2014 році я виїхала з Луганська до Сєверодонецька. Зараз історія наша повторилася: ми з родиною, батьками та донькою переїхали до Ужгорода”, — розповіла жінка.
Загалом у Гастрономічному батальйоні Закарпаття працюють близько 50 людей, розповідає менеджерка з персоналу Валерія Попович. За її словами, харчують вимушених переселенців за кошти благодійних організацій.
“В нас є певна кількість людей, які працюють щодня та отримують невелику зарплату. В “Дельфіні” харчувалися близько 2-3 тисяч вимушених переселенців на день. Там було харчування по талонах, які видавала міська або обласна рада. Зараз людей харчуємо за їхньою пропискою у паспорті”, — розповіла Суспільному менеджерка.
За словами Валерії Попович, для того, щоб отримати безкоштовний сніданок або обід, вимушеним переселенцям потрібно показати на вході до гастрономічного батальйону паспорт з пропискою.
Подробиці в сюжеті Суспільне Закарпаття:
Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»