Дві золоті медалі здобула закарпатка Богдана Лехман на чемпіонаті Європи з армреслінгу

Дві золоті медалі здобула спортсменка із Закарпаття Богдана Лехман на чемпіонаті Європи з армреслінгу серед юніорів у Молдові. Про це Суспільному повідомила мама спортсменки Таїсія Лехман.

Змагання з армреслінгу проходять у місті Кишинів. У них беруть участь четверо спортсменів із Закарпаття, розповів Суспільному тренер Богдан Лехман.

Серед юніорів (16-18 років) змагалася Богдана Лехман , серед молоді (18-23 роки) — Іван Рошко. Серед дорослих (23-40 років) у поєдинку візьме участь Іван Григорчук та серед ветеранів (40+) — Іван Лехман.

Наразі на чемпіонаті Європи відбулися поєдинки у юніорів та молоді. Рошко Іван із Закарпаття посів 4 місце та абсолютною чемпіонкою у своїй ваговій категорії 60 кг на обидві руки стала 18-річна Богдана Лехман.

“Богдана боролася на ліву руку у фіналі та супер фіналі з представницею Чехії Ester Polakovaka, та на праву руку з представницею Туреччини Sudenur Fakir”, — розповів тренер.

Попереду ще поєдинки у дорослих та ветеранів. Триватиме чемпіонат Європи з армреслінгу до 18 червня.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»