ФК "Минай" вийшов в 1/8 Кубка України

Після двох поразок поспіль закарпатці здобули перемогу. В 1/16 Кубка України команда переграла житомирське «Полісся» на виїзді з рахунком 1:2.

Незважаючи на те, що грали з клубом Першої ліги – матч виявився не простим. Важке поле, дощ та суперник, який не збирався поступатися у єдиноборствах, доставили проблем закарпатцям. Проте минайці на класі змогли зробити рівно стільки, скільки треба для успішного результату, – пише інформаційний департамент ФК «Минай».

Враховуючи нинішній календар і той факт, що вже в суботу буде важлива гра чемпіонату із «Інгульцем», тренерський штаб «Минаю» вирішив випустити повністю оновлений склад на гру. Так, вперше у основі в цьому сезоні вийшов Маємбе, Допілка, Голодюк, Карноза, Машталір, Книш та Глагола. А Каніболоцький взагалі дебютував за «Минай».

Розпочали гості матч доволі активно. Відразу команда Василя Кобіна включила хороший темп та високий пресинг.

Спочатку на 2 хвилині заробили небезпечний стандарт – штрафний з лівого флангу пробивав Карноза, але трохи вище. А через 3 хвилин він же прорвався лівим флангом (атака розпочалася завдяки високому пресингу гостей та помилки господарів при виходу з оборони), прострілив у карну площину, Машталір продовжив рух м’яча передачею в сторону Глаголи, але захисник Шевченко швидше зрізав круглого собі у ворота – 0:1.

Після голу «Полісся» активізувалося, намагалося чинити тиск на ворота Каніболоцького, але минайці вміло контролювало їхні атаки та вчасно їх розбивали. Проте якщо гострих моментів не виникало у воріт «Полісся», то і у своїх гості нічого не дозволяли зробити.

Така ситуація тривала тільки до кінця тайму. Перед самим свистком на перерву, господарі заробили кутовий. Екс-гравець «Минаю» Гавриленко подав його, Каніболоцький мокрого м’яча не зафіксував в руках і втратив, а на добиванні зіграв Прокопчук. Арбітр зустрічі спочатку відмінив гол, а потім передивився ВАР і змінив свою думку – 1:1.

Другий тайм прогнозовано минайці почали агресивніше. Вже через хвилину, як вийшли на поле, Данило Книш міг виводити команду вперед, але його удар метрів з 18 парирував голкіпер. Ще через декілька хвилин Карноза знову заробив стандарт у воріт «Полісся», але реалізувати його не вдалося.

Проте зусилля Артура марними не були – він часто вривався з м’ячом у зони, ближчі до чужих воріт, і на ньому часто фолили. На 57-ій хвилині він заробив ще один стандарт неподалік воріт господарів. Проте цього разу бив Саків. І Тарас продемонстрував як він вміє це робити! У ближню дев’ятку залетів гол-красень після його удару – 1:2.

«Полісся» – «Минай» 1:2

Голи: Шевченко, автогол, 5 (0:1), Прокопчук, 45 (1:1), Саків, 57 (1:2)

«Полісся»: Яшков, Жук, Швець, Прокопчук, Шевченко (Власюк), Гавриленко, Савошко (Повалій), Ковальов (Чернецький), Трояновський (Галенков), Понедельнік, Галенко (Семчук)

«Минай»: Каніболоцький, Маємбе, Маткобожик (Матіч), Допілка, Саків, Сніжко, Голодюк, Карноза (Нурієв), Машталір (Ахмедзаде), Книш (Пиняшко), Глагола (Кожанов)

Попередження: Шевченко, Понедельнік, Гавриленко, Галенков – Матіч

Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків)