ФК "Ужгород" вдома обіграв "Оболонь-Бровар-2" з рахунком 3:1

Черговий матч Другої ліги ФК “Ужгород” провела в рідних стінах на стадіоні “Авангард”.

Хоч з перших хвилин ужгородці взяли ініціативу у свої руки, але пропустили м’яч першими. На 23 хвилині ударом Тараса Пучковського “Оболонь” виходить вперед – пише МН.

Однак, ще до перерви ужгородці хмогли відігратися. Після розіграшу кутового Адріан Пуканич зрівняв рахунок.

У другому таймі агресивніше діяли господарі. І на 62 хв. після подачі кутового Юрій Дрозд точно замкнув головою, забивши в другому матчі поспіль. 2:1.

Хоч закарпатці вийшли вперед, але не грали на утримання результату та йшли в атаку. І зрештою, забили.

Так, на 79 хв «пострілом» Сергія Машталіра рахунок стає. 3:1, який і зафіксував впевнену перемогу «Ужгорода».