Футбольний клуб "Минай" забив 10 голів у першому матчі 2018 року

ФК “Минай” зробив Зимову першість Закарпаття справді гарячою! А все тому, що у першому матчі турніру “минайці” просто знищили свого суперника – ракошинський “Колос” з рахунком 10:0.

Євген Мирончук та Владислав Микуляк

В смт. Середнє, де проходив матч, було дійсно прохолодно – невисока температура повітря та пронизливі вітри нагадували, що зима триває – пише прес-служба клубу.

Проте футболістам “Миная”, які, нагадую, лише сьогодні проводили свій перший офіційний турнір, це не заважало. Вони з перших хвилин вирішили нагадати футбольному Закарпаття – хто тут чемпіон. Розпочали жваво і активно. Особливо Василю Пиняшко. З перших хвилин він себе зарекомендував справжнім мисливцем – підкараулив невдалі помилки ракошинців, якими вдало скористався, забивши два ідентичні голи – 2:0.

Забив би й третій – але його удар відбив голкіпер “Колоса” ногою. Щоправда, на підборі вдало зіграв Євген Мирончук, який вміло поцілив м’яча у кут – 3:0.

Футболісти з Мукачівського району не встигли оговтатися від такого початку, як почав про себе нагадувати Роберт Гегедош. Він двічі класно зіграв головою після асистів Кополовця та Микуляка – 5:0. І на цьому не заспокоївся, власне, як і сама команда. Вже наприкінці багатостраждального тайму для “Колоса” “минайці” розіграли ефектну комбінацію у три паси прямо в чужій штрафній. Її правильно закінчив Р. Гегедош – 6:0. Розгром. І це при тому, що гравці “Миная” не використали ще й декілька 100%-их моментів.

Зрозуміло, що інтриги у другому таймі годі було й чекати. Але до честі гравців Ігоря Харьковщенка, вони продовжили грати у футболу і після перерви. Завдяки цьому забили ще 5 голів. Спочатку захисник “Колоса” зрізав мяча у власні ворота, а потім його колеги порушили правила у своїй штрафній на Р.Гегедоші. Він же і реалізував 11-ти метровий, оформивши тим самим покер в цьому матчі.

Чимало забив і Василь Пиняшко, якого не могла стримати оборона “Колоса” – на його рахунку 9-ий гол і хет-трик у матчі. Ще одним мячем після розіграшу кутового відзначився Ігор Вагін. У підсумку 10:0 і перші три очки у копилці “Миная” на Зимовій першості Закарпаття.

«Минай» – «Ракошино» 10:0

Голи: Пиняшко, 2(1:0), Пиняшко 7 (2:0), Мирончук 13 (3:0), Гегедош, 16 (4:0), Гегедош 19 (5:0), Гегедош 26 (6:0), автогол 40 (7:0), Гегедош з пенальті 52 (8:0), Пиняшко 57 (9:0), Вагін, 60 (10:0)