Корінь імбиру: користь для пам'яті і імунітету

Імбир відомий вже більше двох тисяч років як лікарський корінь, зараз його активно вживають як спецію або ж як інгрідієнт для печива.

Сьогодні відомо, що свіжий імбир містить більше десятка антивірусних компонентів, перешкоджає проникненню інфекції в організм і тому надзвичайно ефективний при простудних захворюваннях.

Справжній порятунок при грипі, кашлі, застійних явищах у легенях, синуситі, болю в горлі – зігріваючий імбирний чай. Для приготування лікувального напою шматочок імбиру завбільшки з волоський горіх нарізають тонкими пластинками і заливають літром окропу. У остиглий настій додають мед за смаком і за бажанням кориці на кінчику ножа.

Крім того, чай з імбиру підвищує апетит і настрій, надає свіжий колір обличчя і ясність очам. Він покращує травлення, усуває токсини і допомагає краще перетравлювати їжу. Пити його треба маленькими ковтками в перервах між прийомом їжі.

З імбиру можна приготувати ароматний напій, який виводить з організму шлаки, зміцнює імунітет, знижує кількість холестерину в крові, а також ефективний для профілактики пухлин. До нарізаних тонкими скибочками корінцю додають кілька шматочків лимона, ложечку чорного чаю, дрібку цукру, заливають все окропом і дають деякий час настоятися.

Імбир відмінний засіб народної медицини від безлічі алергічних і шкірних захворювань, а також від бронхіальної астми.

Китайські цілителі вважають, що імбир на біоенергетичному рівні зміцнює пам’ять. Його аромат позбавляє від страхів, агресії, невпевненості в собі.

Компреси з натертого імбиру полегшують страждання при невритах, радикуліті, хронічному ревматизмі.

Однак при всій корисності, корінь імбиру не рекомендується приймати при виразці шлунка або дванадцятипалої кишки, жовчнокам’яної хвороби і вагітності.

Відправ другу:
Залишіть коментар