«Минайці» не пропускають в свої ворота вже 5-ту офіційну гру поспіль

ФК «Минай» продовжує бити клубні рекорди!

У матчі з ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» продовжилася «суха серія» команди. «Минайці» не пропускають вже 5-ту офіційну гру поспіль. Таким чином, голкіпери Андрій Попович та Владислав Сидоренко залишають ворота недоторканими вже 390 (!!!) хвилин.

Розпочалася «суха» серія 29-го жовтня 2017-го року з матчу із «Калушем» в рамках чемпіонату України серед аматорів. Тоді гра закінчилася з рахунком 0:0. Продовжилася у грі за Суперкубок 4 листопада, яку «минайці» виграли 2:0. У всіх матчах ворота захищав Андрій Попович.

«Суху» серію продовжили вже у наступному році в іграх за Зимовий Суперкубок. Тут ігри тривають 70 хвилин (два тайми по 35 хв). За три матчі «Минай» не пропустив жодного м’яча – у трьох іграх ворота захищав Андрій Попович та Владислав Сидоренко (другий тайм гри з ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна»).

Що цікаво, це не перша подібна серія в історії клубу.

Перша тривала з 28 лютого по 18 березня 2016 року, а саме 4 матчі – 2 чвертьфінали («Берегово») та 2 півфінали (ДЮФК «Мукачево»). У підсумку це 280 хвилин (матчі Зимової першості –тривають по 35 хвилин). Але, на жаль, результат останнього матчу анулювали через технічну помилку (у матчі зіграли дискваліфіковані гравці).

Друга також почалася із Зимового Кубку і протривала 210 хвилин з 26 лютого до 12 березня 2017-го року, а саме три матчі і закінчилася ця серія лише у післяматчевих пенальті з ФК «Середнє» у півфіналі турніру.

Найдовша до матчу з «Калушем» третя «суха серія» проіснувала 297 хвилин (з 17 вересня до 1 жовтня 2017-го року). «Минай», а саме Андрій Попович, відстояв на нуль три матчі (з «Ужгородом», «Кристалом» (Чортків), «Боржавою»). Пропустили гол на лише 27-ій хвилині від Новосада з ФК «Малинська» в чемпіонату України серед аматорів.

Сподіваємося, що у матчі із «СДЮСШОР U-17», який відбудеться 24 лютого о 13.00 в смт. Середнє, «суха» серія протриває ще довше!