Мукачівець виборов “срібло” на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

Мукачівець став срібним призером на чемпіонаті України з греко-римської боротьби. Про це інформує Мукачівська міська рада.

З 19 по 21 травня в спортивному залі СОК ДЮСШ був проведений чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків U-15.

Участь у змаганнях прийняли 360 юних борців з 22 областей України. Всі схватки були цікавими, емоційними, адреналін зашкалював, а глядачі отримали задоволення від бійцівських баталій.

Всі учасники демонстрували професіоналізм і спортивні вміння.

В запеклій боротьбі вихованець СОК ДЮСШ м.Мукачева відділення боротьби греко-римської Богдан Чорій здобув срібло і впевнено зайняв 2-гу сходинку п’єдесталу на чемпіонаті України U-15 у категорії 38 кг.

Вітаємо срібного призера та його тренерів відділення боротьби греко-римської (Молнар С.С., Воробок А.І., Мельничок О.О.) з вдалим виступом на чемпіонаті України!

Бажаємо переможцю та його тренерам не зупинялися на досягнутому, прагнути підкорювати ще вищі вершини спортивних змагань.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»