На Закарпатті відбувся турнір пам’яті капітана іршавської ФК "Бужора" Мирослава Мудри

Шість футбольних команд Закарпаття зустрілися 13 листопада на футбольному полі стадіону “Авангард” (Іршава), щоб ушанувати грою пам’ять капітана іршавської “Бужори” Мирослава Мудри.

Про це виданню Суспільне розповіла родичка футболіста Олена Мудра.

За перемогу у турнірі змагались шість команд Хустського, Тячівського, Ужгородського та Берегівського районів: команда ФК “Бужора” (Іршава), ФК “Зірка” (Брід), ФК “Вільхівці” (Вільхівці), ФК “ЕКО” (Ужгород), ФК “Севлюш” (Виноградів) та футбольна команда із рідного села футболіста ФК “В.Ком’яти” (Великі Ком’яти).

З цими командами, за словами Олени Мудри, були пов’язані ті чи інші періоди футбольної кар’єри Мирослава Мудри.

Змагання почались з хвилини мовчання та гімну України. Футболісти зіграли шість півгодинних двотаймових поєдинків.

Переможцем турніру стала команда “Севлюш” з Виноградова, яка у фіналі за результатами післяматчевих пенальті виграла від команди з Великих Ком’ят з рахунком 3:1. ФК “В.Ком’яти”, відповідно, срібні призери.

У грі за бронзу зійшлись ФК “Бужора” та ФК “Вільхівці”. Футболісти з Тячівщини перемогли господарів змагань з рахунком 3:2.