Прагнення схуднути знайшло пандемічний масштаб. На пальцях можна перерахувати жінок, які не пробували стати стрункішою. Однак, не завжди дієта – корисна і потрібна.
Постійно хочеться їсти
Тягнуче почуття під ложечкою – це не просто дискомфорт. Це сигнал того, що твоє тіло недоотримує потрібних йому речовин. А значить, запускає програму «виживання»: посилено запасає жир і руйнує м’язи.
Щастя тільки для худих?
Багато хто з нас нездатні насолоджуватися життям, «поки не …». Здається, що ось зараз піде целюліт, з’явиться просвіт між ногами і ось воно, щастя. Біда тільки в тому, що люди, схильні до такого світогляду, не відчувають задоволення від життя ніколи. До повного щастя не вистачає якої-небудь деталі: худих ніг, люблячого чоловіка, своєї квартири …
Нишком їж смаколики
Їж, а потім обіцяєш собі, що відновиш дієту. Така харчова поведінка – ознака демонізації певних продуктів і підвищеної тривожності в поєднанні з відчуттям провини.
Дозволені і заборонені продукти
Постійний контроль над собою змушує твоє бажання схуднути перетворитися на обсесивний синдром. Якщо ти чітко заборонила собі їсти певні види їжі, задумайся: а нормальні в тебе стосунки з їжею?
Постійна дратівливість
Різка зміна настрою і висока дратівливість – це ознаки низького рівня цукру в крові. А таке трапляється тоді, коли ти їси занадто мало або занадто рідко.
Прощай, менструація!
Про аменорею можна говорити тільки після 6 місяців без місячних. Але навіть прості затримки, які починаються після твого «дієтного» періоду, повинні насторожити. Затримки менструації трапляються тоді, коли серйозно сповільнюється метаболізм.