У неділю ФК "Минай" здолав свого принципового суперника команду "Проспект"

Футзальне “класіко” – за “Минаєм”! У неділю, 28 січня, команда здолала свого надпринципового суперника в УФЛ – ужгородський “Проспект”.

Владислав Микуляк, ФК “Минай”

Після поразки в минулорічному фіналі, після програшу в другому турі нинішнього сезону – нарешті перемога! І ще й яка – 9:3! Яскрава змістовна та ефектна вікторія “Минаю” – пише fcminaj.com.

Принципова зустріч двох кращих команд минулорічного та нинішнього сезону зібрала повний зал “Зінедіну”. І глядачі, які вибралися в Баранинці недільним вечором, залишилися задоволеними. Вже з перших хвилин футзального поєдинку стало зрозуміло – поєдинок буде видовищним. Це засвідчив рахунок: на другій хвилині першого тайму він був 1:1 – після помилок у захисті обох команд відзначилися Михайло Кополовець та Михайло Чедрик. Через 15 хвилин “Минай” вийшов вперед, після того як все той же Чедрик зрізав м’яча у власні ворота – 2:1.

“Проспектівці” намагалися вирівняти ситуацію і майже добилися свого – після однієї з атак м’яч в лічених міліметрах від лінії воріт зупинив голкіпер “Миная” Андрій Попович. І поки суперник оговтувався, пропустили ефективну контратаку від Ярослава Пилипа – 3:1. За три хвилини “Проспект” “отримав” ще раз – від Василя Піняшко, ще за дві – від Яромира Лободи. Справжній нокаут! За такого рахунку команди і пішли на перерву.

Камбеку у другому таймі від “Проспекту” глядачі не побачили. На всі їх результативні дії, “Минай” відповідав також голами – до середини другої половини рахунок був вже 7:3. Справу довершили Яромир Лобода та Михайло Кополовець, які у цьому матчі записали у свій актив по дублю. У підсумку 9:3 – і “Минай” у турнірній таблиці вже випереджає “Проспект” на 5 очок. Перемога в УФЛ стає все ближче.

Проспект – Минай 3:9

Голи: Чедрик, 2, 5 (автогол), 34, Ковчар, 28 – Кополовець, 1, 37, Пилип, 14, Пиняшко, 17, 25, Лобода, 19, 35, Микуляк, 31.