Ужгородці привезли 8 золотих, 1 срібну та 4 бронзові медалі з чемпіонату Європи з бойового самбо

Вісім золотих, одну срібну та чотири бронзові медалі привезли з чемпіонату Європи з бойового самбо ужгородці. Про це Суспільному розповів їхній тренер Олександр Дорогін. За його словами, змагання відбувалися в Затоці на Одещині з 8 до 10 жовтня.

На Чемпіонаті Європи з бойового самбо Ужгород представляли 5 спортсменів, — розповів тренер Олександр Дорогін.

“В склад збірної увійшло п’ятеро ужгородців. Всі вони стали призерами, а троє стали абсолютними чемпіонами, тому що в усіх трьох вагових категоріях вони взяли золоті медалі. Це одинадцяти-дванадцятирічні хлопці. Вони вже тренуються в клубі понад п’ять років, виступають та є багаторазовими призерами регіональних турнірів та чемпіонатів, призерами України. Цього року їм вдалося завоювати перші та другі місця на Чемпіонаті України та потрапити до збірної України. Було понад 10 країн на цьому Чемпіонаті Європи і хлопці продемонстрували, що українська школа з бойового самбо є найсильнішою: у загальнокомандному заліку Україна зайняла перше місце”, — сказав Олександр Дорогін.

За його словами, наразі хлопці готуються до кубка зі змішаних єдиноборств з бойового самбо, який відбудеться у листопаді у Львові.