В рамках 10-го туру Ужгородської футзальної ліги ФК "Минай" переміг "Беркут"

В рамках 10-го туру Ужгородської футзальної ліги “Минай” не мав особливих проблем з мукачівським “Беркутом”. І заслужено переміг з рахунком 8:1.

“Минайці” підійшли до цього поєдинку з бойовим настроєм, незважаючи на те, що днем раніше зіграли у І турі Зимової першості Закарпаття. І з перших хвилин пішли в атаку. Команда з Мукачева трималася рівно до 8-ої хвилини, поки Михайло Кополовець не вистрелив дуплетом – за дві хвилини голкіпер “Беркута” отримав два влучні постріли – 2:0.

Проте мукачівці не знітилися – і вже голкіпер “Минаю” витаскував м’яча з власних воріт. Відзначився Йосип Бундаш – 2:1. Але буквально у наступній атаці “Минай” відновив паритет у два м’ячі – голом відмітився Яромир Лобода. А за хвилину до перерви черговий мяч у свій актив записав ще й Роберт Гегедош – 4:1 – пише fcminaj.com.

Після перерви футболісти “Миная” забили стільки же. Зокрема, за 5 хвилин у середині другого тайму лідери сезону відзначилися відразу тричі: забив Владислав Микуляк, Едуард Дзьоба, Роберт Гегедош. Зрозуміло, що для “Беркуту” це був остаточний нокдаун і ні про який спротив мова вже не йшла. Остаточний рахунок у грі встановив Едуард Дзьоба, який як і Гегедош із Кополовцем, оформив дубль – 8:1.

Таким чином, “Минай” зберіг лідерство в УФЛ і, можна сказати, впевнено крокує до свого чергового трофею.