Благодійний велозаїзд 26 червня “BIGCITYRIDE” вдруге провели в Ужгороді. Зробили це, аби зібрати гроші для Збройних Сил України. Про це Суспільному розповів співорганізатор заходу Валерій Костинський.
За його словами, учасників не реєстрували. Усі мали одягтися в синьо-жовтий одяг і зібратися біля Муздрамтеатру. Нагадаємо, що цього року велозаїзд “BIGCITYRIDE” вже проводили до Дня вишиванки.
Учасники велозаїзду почали збиратися о 18:30 біля Муздрамтеатру. Прийшла сюди й Латоя Стацишина. Вона разом з чоловіком бере участь у заїздах четвертий рік поспіль. “Ми завжди беремо участь, тим паче зараз, коли є така хороша нагода підтримати наших воїнів. Та будемо завжди брати участь, якщо ще таке організують”, — каже жінка.
Денис Гендей бере участь у велозаїзді вдруге. Хлопець приніс з собою Державний Прапор України. “Я взяв з собою прапор, тому що сьогодні такий дрескод — синьо-жовтий, а в мене нема такого одягу, тому я повішу на себе прапор і буду з прапором їхати. Я був і минулого разу на День вишиванки. Мені дуже сподобалось”, — розповів Денис.
За словами співорганізатора велозаїзду Валерія Костинського, проводять захід, аби зібрати гроші для Збройних Сил України. “Ми плануємо організовувати щомісяця, ми б хотіли й частіше. Плануємо збирати гроші з громадською організацією “Рух підтримки Закарпатських військових” для Збройних Сил України. У нас є благодійні внески. За благодійний внесок можна отримати ось такий значок. Він має номер. Всі, хто зробить благодійний внесок, отримає цей значок, і вкінці за номерами на цих значках ми розіграємо подарунки. Також є скриня, де можна покласти будь-яку суму грошей, а також можна перерахувати на карту, там є рахунки”, — розповів співорганізатор.
Під час збору учасників почала лунати повітряна тривога. Організатори попросили учасників піти в укриття. Після відбою повітряної тривоги знову всі зібралися перед Муздрамтеатром і о 19:30 рушили. Спочатку маршрут велозаїзду мав займати близько 16 кілометрів, через те, що захід розпочався пізніше його скоротили до 12. Тривав велозаїзд близько години.
Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття: