В ужгородському коледжі використовують креативні методи при вивченні складних навчальних дисциплін

14 червня 2016 р. в Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулася виставка креативних студентських робіт з дисципліни «Органічна хімія».
5
Студенти втілили набуті теоретичні знання з спецхімії в свої творіння. Кожен з них запропонував індивідуальну спроектовану або сконструйовану шарострижневу модель органічної речовини, і назвав її по міжнародній номенклатурі UIPAC.

Ініціатором та організатором виставки була викладач спецхімії Еріка Огарь. Вона зазначила, що система креативної хімічної освіти спрямована на формування творчого мислення студентів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, які мають першорядне значення для оволодіння знаннями і вміннями в різних галузях науки. В суспільстві виникає потреба в особистостях, здатних до самореалізації, до саморозвитку, в людях, які мають нестандартне мислення і можуть внести нову якість у соціальне і виробниче життя. Зокрема, майбутні спеціалісти у сфері виробництва харчової продукції повинні грамотно і цілеспрямовано володіти логічним критичним мисленням, орієнтуватися у класифікації, будові та властивостях великого числа органічних сполук, що входять до складу продуктів харчування, використовувати досягнення сучасної хімії в технологічних процесах, харчових виробництв та технології приготування їжі.

Студентські роботи дивували різноманіттям: проектування моделей органічних сполук у 3D форматі, вишивка, рухомі обертові механізми, страви-трансформери з зображенням органічних речовин, хімічні прикраси та ряд інших. Така форма роботи була для студентів новою і несподіваною. Вони переконалися, що навіть такі складні дисципліни, як спецхімія, можна вивчати весело і креативно.

Еріка Огарь, викладач УТЕК КНТЕУ

[poll id=”2″]

Відправ другу:
Залишіть коментар