Велолюбителів в Україні з кожним роком стає все більше.
Цей двоколісний вид транспорту не потребує підзаправки, а відповідно — економний та екологічно чистий. До того ж катання на велосипеді позитивно впливає на здоров’я. Та всю цю на перший погляд ідилію псує відсутність велодоріжок та зовсім не розвинена для велосипедистів інфраструктура.
Велоподорожі для цієї немаленької компанії стали одним з улюблених видів активного відпочинку. Майже кожного вечора після роботи , як розповіла нам Ірина, сідають на велосипеди та вирушають кататися. І так вже майже 2 роки.
Як ніхто, відчула на собі позитивний ефект від велоподорожей Юлія. Колись лікарі по медичним показникам взагалі заборонили дівчині кататися.
Як кажуть велосипедисти, хотіли б, аби в нашій країні любителям двоколісної їзди приділяли більше уваги.
Павло, в свою чергу аби їздити комфортно і побачити більше взагалі виїздить за кордон.
З велодоріжками на Закарпатті й справді біда. Зважаючи на те, що велолюбителів з кожним роком стає все більше, відповідно. повинні з’являтися і велодоріжки. Натомість в нашому регіоні бур’яном поростають і ті, що є.
Тож, аби не пробиратися на велосипеді хащами, люди все одно виїзжають на трасу, тим самим наражаючи себе на небезпеку. А велосипедні доріжки, яких всього декілька в районі, тим часом стають все менш помітними. Та велосипедисти не втрачають ентузіазму, обирають для себе двоколісних поміцніше та вирушають у дорогу .
А вибір велосипедів та аксесуарів до них сьогодні і справді величезний. Обрати двоколісного друга можна на любий смак.
У повній екіпіровці подорожують Україною і чехи Мілан , Давід та Філіп. Їх наша знімальна група зустріла дорогою з міста Рахів. Закордонні гості виявилися справжніми вело любителями, адже усю свою відпустку родина проводить, подорожуючи на велосипеді. Кажуть, що Україна їм дуже подобається, на Закарпатті вони вже вдруге.
Чехи кажуть, що в їх країні велотуризм надзвичайно популярний. Бажають, щоб і в Україні на любителів двоколісної їзди також частіше звертали увагу.