Від завтра і до 3 квітня усі навчальні заклади Закарпатської області закриють на карантин.
Як розповідає Віталій Глагола, щойно закінчилась нарада в Закарпатській ОДА.
Вирішили із 12 березня запровадити обмежувальні заходи щодо:
– проведення масових культурно-розважальних заходів;
– призупинення роботи нічних клубів, дискотек, театрів, тощо;
– відвідування громадянами масових заходів, що проводяться у закритих приміщеннях;
– обмеження відвідування хворих у стаціонарних закладах охорони здоров‘я;
Також підприємства і держустанови зобов‘яжуть забезпечити наявність дезинфікуючих засобів.
Хтось щось може повідомити про басейни і подібні заклади куди пускають всіх охочих без меддовідок??? чи це не місця масового скупчення і ризиків інфекції? – ось такі у нас фахівці.
Я розумію, що здоров”я понад усе, але що робити батькам, у яких малолітні діти, куди їх подіти на період карантину, нікого не цікавить. Чому урядовці не передбачають для таких випадків скажімо, вимушений лікарняний для одного з батьків? Тим більше, що в січні-лютому цього року вже був карантин на 3 тижні в школах і багато хто з батьків був змушений брати відпустку (незаплановано) в тому числі, за свій рахунок.
А про наші ринки та торгівельні заклади хтось подумав? – ідіоти. Максимально треба унеможливити контакти покупців з овощевою та фруктовою продукцією, крім продавця в спецодязі, нічого мацати, нюхати, облизувати товари і вибирати, мож трохи потерпіти від своєї жадібності. Як варіант при вході безплатно за рахунок торгашів передбачити антисанітарні заходи – миття/протирання рук. “Пяний”/”Білочка” та похожі на них (безпавільйого типу) базари пока закрити..
Мої вітання Аноніму який компетентно і головне надзвичайно соціально важливе питання ставить , але кому ?, голосуйте ще раз, якщо вижиєте. Ось таких “Анонімів” -думаючих та відповідальних людей треба у кризових ситуаціях, а не тих що за 36 тис. не можуть народити і годувати дитину.
Наш чудовий СОК “Акварель” (вул.Можайського) в Ужгороді щоденно, крім відвідувачів яких ми знаємо тривалий час за їх абонентами, приємними зверненнями, подяками та усмішками, одноразово відвідує багато осіб з інших регіонів України у т.ч. і іноземці з далекого зарубіжжя без якихось мед. довідок чи направлень, тобто випадкові люди які заплатили гроші за одноразове відвідування басейну. За результатами візуального спостереження цих осіб, смороду від них та їх одягу в роздягальні складається враження що вони просто приходять задешево помитися, побритися і сходити в туалет. Виникає питання – може наш басейн має цілющі властивості ? – хто знає напишіть бо ми перестали самі плавати.
А за три тижні карантину короновірус втече?