Під цим політичним дахом віднедавна зосереджено значну частину ужгородських криміналів, “кришувань”, фальсифікацій і політичних переслідувань.
Артем Німенко, якого перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин протягує на посаду заступника Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, після того, як був засуджений за завдання державі збитків на понад 2 мільйони гривень, був звільнений від кримінальної відповідальності по амністії, однак мав компенсувати державі завдані збитки. На останніх парламентських виборах ця особа офіційно представляла політичну партію «Народний фронт», виборчий штаб якої у виборчому окрузі №68 з центром в Ужгороді очолював Іван Волошин.
Про це свідчать документи, що їх отримала з власних джерел, або відшукала у відкритому доступі редакція Закарпаття онлайн.
Як свідчить рішення Ужгородського міськрайонного суду від 26 квітня 2014 року (суддя – М.Ротмістренко) , «внаслідок неналежного виконання службових обов’язків та протиправних дій» А.Німенка «з державної власності вибуло нерухоме військове майно», внаслідок чого держава втратила 2 мільйони 92 тисячі 562 гривні.
Всі обставини вказаного злочину детально вказано в документі, копію якого наводитьЗакарпаття онлайн. Однак, 1 березня 2013 року А.Німенка дивним чином було звільнено від кримінальної відповідальності через амністію (копія рішення судді Ужгородського міськрайонного суду В.Малюка додається), «справу закрито, а цивільний позов залишено без розгляду». Відповідно, за позовом прокурора Західного регіону України суд все-таки вирішив «стягнути з Німенка Артема Сергійовича на користь держави в особі міністерства оборони 2092562 грн…».
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, А.Німенко брав участь в останніх виборах до парламенту як уповноважена особа політичної партії “Народний фронт” у виборчому окрузі №68 з центром в Ужгороді. Як тепер з’ясувала редакція, це підтверджує постанова Центральної виборчої комісії від 15 жовтня 2014 року, відповідно до якої А.Німенко замінив на цій посаді іншого працівника Ужгородського штабу «Народного фронту» під керівництвом І.Волошина – Олександра Броді. Останній є представником І.Волошина в Громадській раді при Ужгородській міській раді і «свідком» у фальсифікованій кримінальній справі проти журналіста Олега Диби, «постраждалим» у якій є підлеглий І.Волошина Віталій Голуб. Іншими “свідками” у цій справі раптом виявилися інший працівник штабу “Народного фронту”, а нині – керуюча справами виконкому Ужгородської міськради Даніела геворкян, депутат Ужгородської міськради від “Народного фронту” Сергій Горбань та інший депутат міськради – Григорій Шевячук, приватний бізнес якого зареєстровано в будинку, що належить І.Волошину. Жодного з цих “свідків” не було зафіксовано на місці події камерою зовнішнього спостереження, на відеозапис з якої посилається сторона звинувачення.
Як уже інформувало Закарпаття онлайн, про те, що “на посаду заступника Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради претендує особа, яка визнана судом винною у вчиненні службового злочину, однак звільнена від покарання по амністії (ст. 86 ККУ) постановою Ужгородського міськрайонного суду від 01.03.2014 року», на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук раніше повідомив голова Громадської ради при Ужгородській міській раді Олександр Пересоляк. Як тоді повідомив Закарпаття онлайн О.Пересоляк, йшлося про Артема Німенка – особу з кола першого заступника міського голови Ужгорода Івана Волошина.
Раніше А.Німенко був працівником Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради в часі, коли І.Волошин через фіктивний конкурс фактично вкрав у громади обласного центру Закарпаття за заниженою ціною історичний комплекс “Корона”. При цьому, як і в випадку, за який було засуджено А.Німенка (тоді ще працівника Бюро технічної інвентаризації м.Ужгорода), площу об’єкту було занижено на 1 тисячу квадратних метрів, однак міліція під керівництвом начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича, який також є ставлеником “Народного фронту”, ніяк не спроможеться порушити щодо цього факту кримінальне провадження.
Як наголошує О.Пересоляк, який є юристом за фахом, дивним чином
судові рішення Ужгородського міськрайонного суду (цивільні та кримінальні) щодо службових осіб (в даному випадку, щодо А.Німенка) відсутні у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Це при тому, що, згідно зі ст.ст.1, 4 ЗУ “Про доступ до судових рішень” та п.п. 1,6 Положення “Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень”, копії судових рішень видаються в установленому законодавством порядку з обов’язковим їх внесенням до Реєстру, а судові рішення, внесені до Реєстру, мають бути відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України.
Закарпаття онлайн