Яке ім'я не варто вибирати для майбутнього малюка?

Езотериками і прихильниками нетрадиційної психології вже давно доведено, що ім’я дитини впливає на розвиток її особистості, а також визначає долю.

Саме тому батькам до вибору імені для майбутнього малюка слід підходити максимально серйозно і уважно.

Звук імені

З перших місяців і протягом усього життя людина не чує жодного слова так часто, як власне ім’я, яке складається з звуків різної висоти. Звучання букв імені впливає на окремі ділянки головного мозку, тим самим впливаючи на людину і її сприйняття навколишнього середовища.

Володарі імен, які звучать більш жорстко, наприклад, Ігор, Анатолій, Катерина і Дарина, мають більш наполегливий і впертий характер. Такі люди більш самостійні і рішучі, ніж ті, хто носить «м’яке» ім’я. Світлана, Ірина, Ілля, Василь та інші м’яко звучать імена найчастіше мають люди спокійні і поступливі.

Крім того, вченими виділяються нейтральні імена, які мають в однаковій кількості м’які і тверді звуки: Валентина, Любов, Анастасія, Андрій, Роман та ін. Як правило, власники нейтральних імен розважливі й урівноважені люди.

Фахівці рекомендують вибирати дитині таке ім’я, яке легко вимовляється і добре поєднується з батьковим. Якщо ім’я закінчується на приголосний звук, а батькові також з нього починається, то вимова буде утруднено. Наприклад, Едуард Дмитрович.

Як не потрібно називати дітей:

• Не варто давати дитині ім’я померлого родича, особливо того, який трагічно загинув. Вважається, що діти з іменами пішли з життя людей переймають їхній характер і долю. Найчастіше негативна енергетика передається краще.

• Не потрібно називати малюка важко вимовним ім’ям. Також імена на честь яких-небудь знаменних подій або людей можуть доставити безліч незручностей в майбутньому. Наприклад, Революція, Сталіна чи Аврора.

• Дитину не можна називати ім’ям улюбленого героя кінофільму, письменника або видатного вченого. Психологи навели приклад сім’ї інженера Миколи Толстого, який назвав свого сина Левом на честь великого письменника. Незважаючи на ім’я, в школі хлопцеві не давалися уроки російської мови і літератури, внаслідок чого його стали висміювати однокласники. Через деякий час дитина зовсім відмовився ходити в школу і батькам довелося переводити його в інший клас.

• Не варто називати сина ім’ям батька: Олександр Олександрович. Встановлено, що власники таких імен ростуть примхливими і дратівливими. Що стосується дівчинки, то її також не потрібно називати ім’ям матері. У майбутньому дочки і мамі складно буде знайти спільну мову між собою. Крім того, виникне плутанина з боку близьких і друзів.

Відправ другу:
Залишіть коментар