Закарпатка Іванна Скуба стала чемпіонкою світу зі змішаних єдиноборств

Мукачівка Іванна Скуба стала чемпіонкою світу зі змішаних єдиноборств ММА в категорії 52 кг до 18 років. Про це повідомили на сайті Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України, пише Суспільне.

Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів проходив з 17 по 20 серпня 2022 року в Абу-Дабі (ОАЕ).

Іванна Скуба була єдиною представницею Закарпатського осередку ММА в збірній України. На чемпіонаті її супроводжували голова Закарпатського осередку ММА Олександр Шавров та сестра-тренер Маріанна Скуба.

Серед 42 країн та 488 спортсменів-учасників українська дитяча Національна збірна команда Украіни з ММА виборола перше місце у командному заліку.

“Попри всі складності та перепони наші діти другий рік поспіль стали найсильнішими у світі, загалом здобувши 32 медалі (8 золотих, 14 срібних та 10 бронзових нагород) за чотири змагальні дні, а це свідчить, що в нас є дуже талановита молодь та перспективні спортсмени, що з кожним роком будуть додавати у класі, та будуть шанувати нашу Україну новими перемогами!” — йдеться в повідомленні Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»