Закарпаття: як "звернути гори" на відпочинку в Карпатах (ВІДЕО)


Минулого тижня ТСН на «1+1» розпочала спецпроект «Україна All Inclusive», щоб розповісти глядачам про маловідомі туристичні локації в Україні.

Команда спецпроектів ТСНвідвідала різні куточки країни та знайшла, де в Україні сховалася Шрі-Ланка, яке озеро на мапі країни солоніше за Мертве Море, та де можна побачити екзотичних тварин, не виїжджаючи за кордон.

Журналістка ТСН Людмила Бадалян перенеслася у карпатське село Колочава, де можна подивитися на гірські краєвиди, які не поступаються швейцарським. А Марина Макущенко подорожувала автентичними селами Полтавщини, щоб відчути справжній дух української історії та влаштувати медитативний відпочинок від великого міста.

У невеликому гірському селищі Колочава на Закарпатті можна розраховувати на неймовірний відпочинок посеред густих лісів та величних гір. Колочава входить в національний природний комплекс «Синевир», де розташоване саме озеро Синевир. Воно входить до списку семи чудес України. Дістатися до нього просто: від Колочави до озера потрібно подолати всього 30 кілометрів. Вглиб воно сягає 24 метрів. Поїхати звідси без сотні красивих фото та селфі неможливо, адже озеро оточене великою кількістю хвойних дерев, відображення яких видно у воді.

Ще одна точка – водоспад Шипіт, що розташований на північних схилах гірського масиву у селі Пилипець. Цей водоспад сягає 14 метрів, його чиста вода розбивається об каміння, створюючи каскади з води.

Для тих, хто мріє втекти від міської метушні, забути про негаразди та побути у спокої посеред природи, Колочава стане найкращим місцем для відпустки. Також тут є більш активний та оздоровчий відпочинок: місцеві вигадали спа-процедури. Так, тут можна полежати “на бджолах” – для оздоровчого ефекту. Тут пропонують поспати у будиночку, який стоїть на вулику. Місцеві запевняють, що вібрації комах заспокоюють нервову систему. Однак, зважитися на таке можуть не всі, адже бджоли тут усюди.

Інша лікувальна розвага – традиційне карпатське СПА. Охочі можуть зануритися у чан із мінеральною водою, яка насичена різними травами. Після розпарювання гостям пропонують завершити процедуру у крижаній гірській річці.

Відправ другу:
Залишіть коментар